Angličtina pro děti základních a středních škol

  • Letní semestr: v týdnu od 3.2.2020 - v týdnu od 26.6.2020
  • Max. počet dětí ve skupině: 4-8
  • Učebnice: děti pracují dle učebnice, kterou vybere lektor jako nejvhodnější (není v ceně kurzovného) nebo vlastní okopírované materiály lektorů
  • Lektoři: Gabriela Rampová a Petr Brožovský
  • Pro začátečníky i ty, co už se s angličtinou seznámili ve školce nebo ve škole

 

Angličtina pro děti 1.tříd až po 12-16 let

Kurzy pro děti od 1. tříd ZŠ. V těchto kurzech je počítáno jak s dětmi bez znalostí angličtiny, tak i s dětmi, které již pracují se základními zkušenostmi získanými ve školce či ve škole a své znalosti tak dále procvičují a zdokonalují.
Samozřejmostí zůstává důraz na přirozené mluvení dětí a prohloubení jejich schopnosti jazyk aktivně používat. Děti se anglicky učí ve škole, avšak častým problémem je neschopnost těchto dětí používat angličtinu aktivně, mluvit a reagovat v běžných situacích. Pomůžeme Vašim dětem se rozmluvit, rozšířit jejich slovní zásobu a především naučit se používat angličtinu naprosto přirozeně, bez přemýšlení, aktivně. 

 

Angličtina pro děti 5-8 let

Kurz je vedený zkušenou a milou lektorkou Gábinou, a probíhá v příjemném prostředí naší herny formou her, písniček a jednoduchého opakování s důrazem na dětskou schopnost přirozeně vnímat cizí řeč.

Úroveň *

Den výuky

čas výuky

Délka lekce

Rozsah

 Trvání 

Cena za lekci cca

Cena/semestr

A0 - nějaké zkušenosti s aj

středa

15:30-16:15

45 minut

cca 18

únor 2020 - červen 2020

106,- Kč

1900,-

 

Angličtina pro děti 6-8 let

Tento kurz je určen dětem ve věku 6-8 let. Děti se seznamují s jazykem hravou formou, důraz je kladen na přirozené mluvení a zvládnutí základní slovní zásoby a frází. Děti od nás dostanou vlastní materiály, se kterými mohou pracovat i doma spolu s rodiči.

Úroveň *

Den výuky

čas výuky

Rozsah

Délka
lekce

Trvání

Cena za lekci cca

Cena/semestr

 A0+
nějaké zkušenosti

s aj

úterý

17:30-18:15

cca 18

45 min

  únor 2020 - červen 2020

106,- Kč

1900,- Kč

 

 

 Přihlašovat se můžete buď přes přihlášku na našem webu, anebo pomocí emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Nezastihli jste nás  nebo si nejste jisti, jaké jazykové kurzy zvolit? Zavolejte nebo napište mail a domluvte si schůzku, rádi se Vám budeme osobně věnovat a pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější jazykový kurz!

Platební podmínky:
Vrácení kurzovného je možné po absolvování dvou hodin výuky nebo v případě závažných zdravotních problémů. Jinak se zaplacené kurzovné nevrací. Zameškané hodiny si lze po předchozí dohodě nahradit v obdobném kurzu.
Je možno platit pouze převodem.

Sourozenci - každý sourozenec má slevu 50% z kurzovného

zpátky nahoru

Kde nás najdete:

Jazyková škola NEWTONHOUSE
Roh Tylovy ulice a Skrétovy 8, Plzeň

IČO: 29105285

detailní informace