Náš team

 

Chris Newton

Chris studoval angličtinu a psychologii na Okanagan University. Do České republiky přijel v roce 1998 a od té doby se věnu je výuce angličtiny. K dnešnímu dni čítá jeho praxe více než 1500 spokojených studentů a hlavně díky němu si mnoho lidí spojuje jméno Newton nejen s fyzikou, ale také s výukou angličtiny. Jeho hodiny jsou velmi oblíbené, protože v sobě spojují profesionální i osobní přístup ke každému studentovi.

 

 

Kateřina Synková

foto-profilV roce 2008 absolvovala ŽČU v oboru Aj-Rj pro komerční akci. K lektorství angličtiny přicházela pak postupně. Ze začátku doučovala děti od sousedů a časem se její klientská základna rozšířila z Chlumčan na Přeštice, Dobřany a Plzeň, kde začala vést také kurzy pro dospělé. V naší jazykové škole učí jak dospělé začátečníky, tak i dětské kurzy. Práce s dětmi ji velice baví - sice požadují velké množství pozitivní energie, ale tu dokáží zas v ještě větší míře poslat zpět, jak se sama vyjadřuje. Chce, aby si děti odnesly z jejích hodin kladný vztah k jazyku, protože do budoucnosti je to mnohem větší devíza než několik naučených slovíček. Angličtina se nachází všude kolem nás a kurzy angličtiny nemusí být jen o biflování slovíček a gramatiky. Podobný princip se snaží uplatnit i v hodinách s dospělými.

Jana Rendlová

rendlovaJana se díky svému pedagogickému vzdělání na VŠ setkala také s výukou angličtiny. Bavila jí natolik, že si udělala Cambridgskou zkoušku. Ze začátku učila děti sousedů, jejich kamarády a okruh se rozšiřoval tak, až začala učit i v naší jazykové škole. Výuce dětí se věnuje již 12 let a vždy se snaží přizpůsobit potřebám dětí. Tyto hodiny angličtiny vede zábavnou formou - plnou různých kreativních aktivit. Rozhodně se nemusíte bát, že by to bylo jako "ve škole". Dětí jí mají moc rádi a odcházejí z hodin nadšení, ostatně jako u všech našich dalších dětských lektorek. Jana také vede naše Letní příměstské tábory - které vede respektujícím přístupem - žádné příkazy a rozkazy, vždy si umí skvěle poradit. Baví jí různé sporty, především lyžování, plavání a jízda na koloběžce.

Petr Brožovský

brozovskyPetr studuje na právnické fakultě v Plzni.  Angličtině se věnuje 14 let, šest let překládá a poslední čtyři roky učí.  Ve svých hodinách se snaží k angličtině přistupovat z co nejvíce aktivního hlediska – jít nad rámec základní slovní zásoby, porovnávat spisovnou a hovorovou angličtinu a přivést studenty k interakci v cizím jazyce. Klade velký důraz na schopnost studenta něco sdělit a na výslovnost. Jeho hodiny jsou spíše odlehčené a ne přímo náročné, přesto nacpané informacemi. Je ideálním lektorem pro studenty, kteří chtějí držet krok s dobou a vývojem anglického jazyka.

 

Ricky Barrington

Ricky, který pochází z Anglie, začal učit před šesti lety v jižní Francii, kde nějakou dobu žil.RickyVášeň pro cestování ho přivedla před dvěma lety i do Čech. Nejdříve učil v mateřské školce a na vysoké škole v Praze. Díky zkušenosti s nejmenšími našel v sobě Ricky přirozenou schopnost zaujmout děti a vést je ke spolupráci. Přestože má z Plzně zkušenosti i s výukou dospělých, přeci jen s dětmi a teenagery se cítí lépe a přirozeněji, odchází z jejich hodin nabitý. Věří v individualitu v každém z nás a na neuvěřitelnou přirozenou kreativitu dětí.

 

zpátky nahoru

Kde nás najdete:

Jazyková škola NEWTONHOUSE
Roh Tylovy ulice a Skrétovy 8, Plzeň

IČO: 29105285

detailní informace